Kryefjala Logo

Prisni pak Valbona Selimllari paska bërë një këngë dhe ajo qenka duet me Ardit Gjebrenë…

11 muaj më parë

Tani që Valbona Selimllari është e intonuar, këtë e dimë të gjithë pasi e kemi parë shpesh të këndojë ndërsa vite më parë ka qenë edhe konkurrente në spektaklin “C’est la vie”. Por ama na kishte dalë nga kujtesa që ajo paska bërë edhe një këngë të vetën dhe madje duet me Ardit Gjebrenë.

Këtë këngë që titullohet “Vetëm ti” e paska krijuar Florian Mumajesi që duket se këto kohë ka hapur arkivat dhe po kujton arsenalin e të gjithë këngëve që ka krijuar për vete dhe kolegët.

Nga mënyra se si Flori e përshkruan këtë ndjesi duket që është një material të cilin e ka shijuar.

8D65F733 8396 4E79 99B4 9B5EEE4D13E4

Të ngjashme