Kryefjala Logo

Prisni pak se Luizi sapo pranoi që me Jurgenën ka qenë në një lidhje…

12 Maj, 2023 | 11:07 pm

Jurgena u bë po aq e famshme sa Luizi pasi ishte vajza që menaxhoi fillimisht Instagramin e Luiz Ejllit, por u përfol gjithashtu që ajo ishte edhe partnerja e tij dhe mesa duket mediat nuk gabuan.

Ishte vetë Luizi që pranoi se me Jurgenën kishte dalë disa herë dhe se ishte pikërisht Jurgena ajo që i kishte sugjeruar artistit të hapte një profil në Instagram të cilin do t’ja menaxhonte ajo.

Këngëtari shtoi se pas daljes nga Big Brother nuk ka folur me Jurgenën.

 

 

Të ngjashme