Prisni pak se këtë fustan të Ritës e ka veshur më parë një tjetër këngëtare shqiptare…

2 muaj më parë

Rita Ora ka shkëlqyer në drejtimin e MTV Europe Music Awards. Përveç moderimit këngëtarja me origjinë shqiptare, përveçse nuk ka lenë pa e përmendur Shqipërinë (së bashku me Bebe Rexhën) shkëlqeu edhe me veshjet e saj. Shumë stilistë si Versace, Glen Martnes i Diesel, Tony Ward, Daniel del Core, etj kishin zgjedhur të vishnin Rita Orën për këtë natë.

Por teksa pamë galerinë e saj të veshjeve vumë re se ky fustan lejla i Versaces është thuajse i ngjashëm me këtë “jumpsuit” që Valdrin Sahiti i ka bërë Elvana Gjatës në një nga koncertet e saj të shtatorit.

A nuk ju duken dhe juve shumë të ngjashëm?!

Të ngjashme