Kryefjala Logo

Prisni pak, Mozzik sapo quajti dikë “bespreme”

1 vit më parë

Mozzik na ka bërë me dije se shumë shpejt do të hedhë në treg këngën e tij më të re, “Bespreme”. Lajmin e ka bërë të ditur vet reperi duke i bërë “share” këngës së re në të gjitha platformat e tij sociale.
Me aq sa mundëm të kuptonim nga aq pak sekonda tekst bëhej fjalë për një vajzë që edhe pse djali ka insistuar vazhdimisht ajo e ka refuzuar dashurinë e tij.

2B71C889 12BE 43F5 A870 F73B566FF849

Pas lajmeve se Loredana ka nisur një romancë dashurie me Noizyn, thuhet se dy reperët u hoqën nga Instagrami dhe se Mozzik nuk është gëzuar aspak nga ky lajm. Ndaj dhe mendohet se kjo këngë është një dedikim për ish-partneren e tij.

Të ngjashme