Kryefjala Logo

Prisni pak mos vallë këta dy këngëtarë shqiptarë janë lidhur bashkë?!

8 Qershor, 2022 | 11:30 pm

Luar Arani dhe Sardi Strugaj na kanë bërë lëmsh të gjithëve. “Veç i imi” shkruan këngëtarja në këtë foto që ka postuar në rrjetet sociale, gjë të cilën e ka bërë edhe Sardi në Instagramin e tij duke ngritur dyshimet se dyshja e njohur e këngëtarëve janë në një lidhje.

8C219149 7129 410F 9FB3 1F44AA67AEDB
Megjithatë nuk përjashtohet mundësia që ata po sjellin bashkëpunim e tyre të parë së bashku, ndaj dhe fotot i kanë shoqëruar me të njëjtën frazë, që mund të jetë edhe titulli i këngës së tyre.  Por asnjëri prej tyre nuk ka folur më shumë në lidhje me këtë temë.

Luari u bë e njohur për publikun shqiptarë me bashkëpunimin me Flori Mumajesin “Gjithmonë” ndërsa Sardi është i njohur më së shumti për hitin e tij, “Sytë”.

Të ngjashme