Kryefjala Logo

Prisni pak mos ndoshta Rozi sapo na tregoi emrin e programit të saj?!

1 vit më parë

Rozana Radi do të nisë së shpejti programin e saj të pasdites, duke ju bashkuar kështu grupit të madh të pasditeve në ekranet shqiptare. Megjithatë Rozi ka hapur një pyetësor virtual dhe ndjekësit e saj kanë nisur nga hamendësimet se si do të quhet pasditja e saj.

17CB2A12 EAE4 469C 8369 498E42046BD4 B3FCBE06 244C 439C 9734 2E3DBAAFE1B8 CB03356C 5993 4A95 9B6E 2ECD2A8BB619

Por prisni pak sepse në një nga postimet e fundit shohim që një nga mikeshat e saj shkruan:

Unë kam qenë me fat që i kam kaluar me një “Rose” tani e keni edhe ju. Mos ndoshta programi i Rozit do të quhet thjesht “Rose”…?!

58825AD4 84AA 4967 8AE7 9A10A860CB9E

Të ngjashme