Kryefjala Logo

Prisni pak mos ndoshta këngëtarja shqiptare është në një lidhje me aktorin e Portokallisë?!

7 muaj më parë

Tani na lejohet të bëjmë dallavare pasi për Krusitën nuk kemi asnjë informacion sa i takon jetës së saj private. Andaj dhe në këtë foto afër aktorit të Portokallisë, Kejdi Gishto të duken shumë shumë pranë njëri-tjetrit.

“Udhëtojnë të zinjtë udhëtojnë” shkruan Kejdi në këtë foto që ka postuar në rrjetet sociale. Dhe nëse do të ishin në një lidhje dashurie së bashku e vërteta është që do të ishin shumë bukur.

Së pari sepse shkojnë shumë vizualisht dhe së dyti sepse janë të dy të talentuar në karrierat respektive. Ndaj edhe nëse nuk jeni bashkë konsiderojeni …

28F8E209 9EB0 4150 98FE E272E3857D64

Të ngjashme