Kryefjala Logo

Prisni pak Fifi ka në plan të martohet?!

1 vit më parë

Fifi duket se po shijon gjithnjë e më shumë historinë e saj të dashurisë. Madje këngëtarja i ka surprizuar të gjithë ndjekësit e saj me deklaratën që ka bërë në Instagram duke lënë të kuptohet se ajo dhe Adis Patushi po mendojnë të martohen.
Fifi ka qenë e ftuar në një dasmë ku ka publikuar një video me urimin “Urime! Mas jush Inshallah”, shkruan Fifi duke lënë të nënkuptohet se një dasmë është në planet e saj dhe Adisit.

 

6866CDC4 A625 4839 8642 929C1E92EF7F

Lidhja e Adisit dhe Fifit nisi pas përfundimit të Big Brother dhe pas atij momenti çifti duken të pandashëm.

Të ngjashme