Kryefjala Logo

Prisni pak Çiljeta po planifikon të bëhet mami?!

1 Qershor, 2022 | 4:52 pm

Çiljeta Xhilaga ka vendosur ta kalojë 1 qershorin në shtëpinë e mikeshës së saj, Zaimina Vasjari. Këngëtarja së bashku me dy djemtë e saj, ka menduar që këtë ditë të nxehtë vere ta kalojë pikërisht në shtëpinë e bukur dhe spacioze të Zait.

Me këtë rast ajo ka zgjedhur që fëmijët ti urojë nëpërmjet një foto me djalin e vogël të Zaiminës, Kamarin sepse Fernando dhe djali i partnerit të saj, Albanit janë shumë të rritur tashmë për të dalë në fotografi.

CF776AE1 089F 42AD 809F 6339E2603528

Por ai që na bie në sy është komenti i Zaiminës, e cila shkruan “Gjithsesi unë hundën ta kam kap për gocë dhe po pres”. Mos ndoshta Çiljeta po planifikon të bëhet nënë?! Urojmë që kjo dëshirë ti plotësohet pasi ka qenë dhe mbetet një nga vajzat më “cool” të showbizit shqiptar.

Të ngjashme