Kryefjala Logo

Prisni pak, burri Almeda Abazit e quajti vëlla Eros Grezdën?!

10 Tetor, 2022 | 11:11 am

Gjërat mes Eros Grezdës dhe Ajsel Abazit qenkan më të thella dhe serioze nga çe prisnim. Çifti mesa duket janë prezantuar me familjarët e njëri-tjetrit, pasi aktori i njohur turk njëkohësisht bashkëshorti i Almeda Abazit, Tolgahan Sayisman ka ndarë një foto në Instagramin me Eros Grezdën.
“Njihuni me vëllanë tim të ri”, shkruan ai në foto dhe kaq ka mjaftuar që të fillojnë komentet e para.

A48DA080 32F5 4571 A93D E31BAA51935C

Aktorja dhe moderatorja, Almeda Abazi jeton prej vitesh në Turqi pranë bashkëshortit dhe fëmijëve të saj. Ajsel Abazi jeton në Turqi gjithashtu , ndërsa Eros Grezda luan me skuadrën Manisa të Turqisë.

Pra rroftë Turqia!!!

Të ngjashme