Kryefjala Logo

Prisni pak Afrona është martuar përsëri?!

8 Maj, 2023 | 8:52 am

Afrona Dika ish partnerja e Bleros ka ndarë me publikun një foto ku shihet duke punuar me partnerin e saj. Mirëpo, ajo shkruan se ndodhet me bashkëshortin, duke iu referuar me termin “hubby”.

Nuk dihet nëse ata janë martuar me të vërtetë, apo Afrona e përdor si term për partnerin, e saj James.

Blero dhe Afrona u martuan në shtator të 2019-ës, në një ceremoni madhështore në Lezhë. Mirëpo edhe pas martesës ata vijuan të jetonin të ndarë, Blero në Kosovë dhe Afrona në Zvicër. Verën e vitit të kaluar ata i dhanë fund martesës së tyre.

IMG 1476

Të ngjashme