Kryefjala Logo

Prishi marrëdhëniet me Arjolën? Monika i rikthehet sërish!

15 Gusht, 2022 | 2:32 pm

Pas daljes nga Big Brother u duk se marrëdhënia mes Arjoles dhe Monikës mbaroi, ndonse lidhja mes tyre ishte shumë e fortë në shtëpi.

Herë pas here hedhin kunja për njëra tjetrën në rrjetet sociale, ndonse së fundmi një ndjekës ka pyetur Monikën nëse flet me Arjolën. Duke e injoruar komplet Monika i përgjigjet: Jam yll bote!

E mesa thamë duket se marrëdhëniet mes vajzave nuk qenkan fare po fare të mira.

5F166EB7 E162 44EB A770 2547E865109B

Të ngjashme