Kryefjala Logo

Prishet miqësia e vitit?! Cfarë ka ndodhur mes Sabianit dhe Ilirit

13 Maj, 2022 | 3:49 pm

Sabiani feston sot ditëlindjen dhe ne i urojmë të bëhet edhe 100 vjeç. Por ajo që është vënë re sot është se miku i tij i ngushtë Ilir Shaqiri si ka bërë ende asnjë urim.
Sabiani dhe Iliri krijuan një miqësi të ngushtë brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” por pas mbarimit të spektaklit gjërat mes tyre kanë ndryshuar.

I ftuar në emisionin e vëllezërve Veshaj, “Më lër të flas” Sabiani ka bërë një deklaratë të papritur duke thënë se pothuajse të gjithë banorët kanë ndryshuar pas daljes nga ky reality show.

I pyetur se kush ka përfituar me shumë nga ai, Sabiani i është përgjigjur se vëllai i tij duke e patur fjalën për Ilirin.

Të ngjashme