Kryefjala Logo

Prishet miqësia e Fifit dhe Donaldit: Do ju hedh në gjyq!

30 Prill, 2022 | 10:02 am

Mbrëmjen e djeshme në “Më lër të flas” Donaldi ka bërë një skec ku i tregonte Mozzik shtëpinë. Mes gjithave ai ka shkuar në sallon ku u rrëzia Fifi e ndonse ka vendosur ca kartona me numra si në vendngjarje ai ka vënë dhe lule.

Kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak këngëtares e cila ka reaguar nëpërmjet një video në Instagram të cilën më pas e ka fshirë.

“Nëse unë mund me e pa atë video me atë lule do shihemi në gjyq!”- ka thënë Fifi e revoltuar. Epo shoqëria e filoqylsave kaq e pati!

Të ngjashme