Kryefjala Logo

Prishet marrëdhënia Gresa dhe Andi pa nisur mirë, Gresa; Ai nuk është për mua!

9 Janar, 2023 | 11:30 pm

Ndonse u folen si cifti i radhes, duket se marredhenia mes Andit dhe Greses eshte e tensionuar. Teksa jane pyetur nga Alaudini dhe Jonida per marredhenien e tyre Andi ka thene:

“Keqkuptime dhe llafe, nganjehere duket se eshte absurde, mendoj qe ka te bej me kokfortesine e te dyve. “.
Me tej Andi ka shprehur se ka ndjenja por jo dashuri, pasi jane ne njohje e siper. Gresa me tej ka treguar se nuk do te nxitohet dhe do te luaj lojen.
“Besimi zero per te nga une, jam duke e menduar cfare ka ndodhur, qe te kuptoj veten, une jam shume energjike jashte .”- ka thene Gresa.

Ndonse Andi ka vazhduar se Gresa thjesht parashikon kur te dalin jashte edhe pse keqkuptimet jane te vogla e shkak eshte bere nje bisede seksi qe Gresa ka qene duke folur me banoret e tjere dhe s’ka dashur Andi te perzihet ne ate bisede.

“Ndoshta ky mundohet por s’jemi kuptuar”- ka thene Gresa ndonse ne dhome te rrefimit ka thene se Andi nuk bente per te.

Të ngjashme