Kryefjala Logo

Prishen planet për “Dancing with the Stars”, Sara Hoxha sërish shtatzënë?

11 Shtator, 2022 | 2:47 pm

Sara Hoxha ose ndryshe partnerja e Ledri Vulës, është konfirmuar si konkurrente e “Dancing With the Stars”, por një foto e Ledrit na la të kuptonim diçka tjetër.

Ata ndodhen me pushime së bashku me vogëlushen e tyre. Ledri ka publikuar një foto në story ku shkruan: “vet i katërt”. Dhe shihet Ledri në pasqyrë e në ekran të telefonit. Por ky shkrim na bëri të aludojmë se Sara mund të jetë shtatzënë duke qenë se reperi shkruan vet i katërt.

Mos ndoshta Sarës do ti prishen planet për “Dancing with the Stars”? Le të shohim!

9FDECAAC A727 41B3 83D0 6C087F5B38FB

Të ngjashme