Kryefjala Logo

Prindër së shpejti? Flet Dj PM

13 Gusht, 2023 | 3:41 pm

Sarah Berisha dhe Dj Pm janë nga çiftet më simpatike dhe të dashura të publikut shqiptar.

Së fundmi PM realizoi një “ask me questions” dhe padyshim nuk mungoi pyetja rreth planeve për t’u bërë prindër.

“Shumë afër bile”– shkroi Pm duke shtuar dyshime se mos vallë dyshja janë duke menduar të marrin këtë hap të rëndësishëm në marrëdhënien e tyre.

254064E7 DF33 4367 9F57 C5BE3A877B2F

Të ngjashme