Kryefjala Logo

Princ Leka konfirmon lidhjen me fotografen?

2 muaj më parë

Në mes të gjithë vorbullës së lajmeve se Princ Leka ka nisur lidhjen me një fotografe, vetë Princi publikon në InstaStory një aparat fotografik.

Ky mesazh nga Leka është marrë nga ndjekësit si një konfirmim i lidhjes me fotografen 25-vjeçare.Princi bën “tag” në secilën foto që është shkrepur nga profesionistja Blerta Celibashi.

Kujtojmë se Princ Leka dhe aktorja Elia Zaharia kanë zënë titujt kryesorë të mediave pas zbulimit se i kanë dhënë fund martesës.

7E0C0FA5 8387 4FDB 8E82 0EBE359361B3

Të ngjashme