Kryefjala Logo

Princ Harry di të zgjedhë. Ajo është Rita Ora!

11 Gusht, 2023 | 12:26 pm

Rita Ora do të jetë në ceremonië e mbylljes së “Invictus Games” të Princit Harry. Turneu vjetor me shumë sporte është planifikuar të zhvillohet në Düsseldorf, Gjermani muajin e ardhshëm.

“Jam jashtëzakonisht krenare që jam pjesë e ceremonisë së mbylljes së Lojërave Invictus në Dyseldorf”, tha Rita në një deklaratë. “Jam shumë i emocionuar që do të performoj para këtij publiku shumë unik. Lojërat Invictus janë një ngjarje sportive shumë e veçantë dhe konkurrentët janë një frymëzim në këmbëngulje dhe vullnet për të gjithë ne.”

Performanca e Ritës është planifikuar të mbahet në Merkur Spiel-Arena më 16 shtator.

Të ngjashme