Kryefjala Logo

Prezantuesja shqiptare në pritje të ëmbël, lajmin ja zbulon telefonuesja…

24 Korrik, 2022 | 8:40 pm

Andresa Ambrosio është në pritje të ëmbël. Lajmin ia zbuloi rastësisht një telefonuese e cila e pyeti nëse është shtatzënë pasi kështu i dukej nga fustani i gjerë. Andresa qeshi dhe pastaj iu drejtua Arditit: “Zonja ka të drejtë”.

Edhe Gjebrea u surprizua nga ky lajm dhe e përqafoi Andresën edhe ajo tha se kishte vendosur që ta ndante lajmin e pritjes së ëmbël javën tjetër. Por syrit të publikut si shpëton dot asnjë. Ne i urojmë Andresës shtatzëni të mbarë!

E2261677 1BEE 4793 8564 1A4EC521F43C

Të ngjashme