Kryefjala Logo

Prezantuesja e famshme duket si një çupëlinë

11 Gusht, 2023 | 8:05 pm

Prezantuesja Alketa Vejsiu herë pas here publikon foto të saj të cilat nuk ikin pa vëmendje.

Kështu ka qenë edhe fotoja e fundit ku Alketa shfaqet me rrobabanjo dhe fytyra duket si një vajzë e vogël. Ndonse mjaft e kuruar dhe natyrale, e pra duket si një çupëlinë.

6974576B B318 46A6 90E5 DC9A8494AD48

Të ngjashme