Prezantuesi shqiptar behet baba: Mire se erdhe biri im!

9 muaj më parë

Pak dite me pare Kryefjala.com zbuloi se prezantuesi i Fiks Fare, Devis Muka do te behej baba per here te dyte.

Mbremjen e djeshme, ai ka publikuar vite te birit te sapo ardhur ne jete dhe perbri shkruan:

”Eidan, mire se erdhe biri im! Eshte bukur kur i dhuron jete viteve, dhe jo vite jetes”.

Devis ka nje vajze e tashme u gezua per here te dyte me djale. Nje moment mjaft emocionues per te!

Të ngjashme