Prej kohësh larg muzikës,Çiljeta na tregon profesionin e ri?

6 muaj më parë

Prej kohësh një këngë e re nga Çiljeta Xhilaga mungon dhe tregu përsërit hitet e saj të vjetra që dëgjohen dhe këndohen akoma.

Por,ku është Çili?Ka ndonjë projekt muzikor së shpejti?
Epo për momentin jo!
Kjo sepse ajo i është futur një rruge të re mësimore që nuk ka lidhje me këngën.

Vetë Çiljeta ka postuar një foto në Instastory ku duket në orë leksioni dhe shkruan “Kriminologji” në Universitetin e Drejtësisë.

06D46F3B DEBB 4AD2 8F4D 5C755E4A70F8

Të ngjashme