Prap sherr mes Jasmines dhe Sares? Jasmina: Ajo eshte me hene

1 vit më parë

Andi dhe Sara realizuan para një muaji takimin e tyre i cili nuk u prit fare mirë nga Jasmina. Në takimin me Sarën, Andi u shfaq shumë i afërt duke e ngritur në krahë dhe puthur në qafë.

Jasmina u ndje shumë e zhgënjyer nga ky takim dhe sulmoi si Andin po ashtu edhe Sarën. Ajo tha se e ka respektuar Andin deri në fund dhe se ai duhej të bënte të njëjtën gjë, ose ndryshe t’i thoshte që ata nuk do e vazhdojnë njohjen më tej bashkë. Ndërsa për Sarën, që e ka cilësuar si një nga mikeshat e saj, sipas Iconstyle, ajo tha se nuk mund të ketë shoqëri me të për sa kohë flirton me djalin që vetë ajo ka qejf.

“Të vinte të thoshte që në fillim “gocë e dashur e kam qejf”, po jo këto “shkoni shumë bashkë”, këto prapaskenat e shoqeve të ngushta. Nuk rri unë me një femër, ta cilësoj atë shoqe, nuk rri unë tërë ditën me atë, dal, rri këtu në prova, të iki të ha jashtë dhe në fund fare ta shoh me çunin që kam qejf “, u shpreh Jasmina e zhgënjyer.

Kjo ka qenë dhe pikënisja e krisjes së raportit mes gocave, të cilat herë pas here debatojnë në studio.

Së fundmi Jasmina ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit e saj në InstaStory, ku ndër të tjera është pyetur dhe për marrëdhënien që kanë me Sarën.

“A pi kafe me Sarën?”, e pyet një ndjekës/e.

“Jo, kam pas dalë më përpara. Tashmë jo”, i përgjigjet Jasmina.

1-300x587.jpg

Fansat janë tepër kuriozë mbi raportin që kanë vajzat dhe i drejtojnë sërish pyetje në lidhje me të.

“Sikur i rregullove marrëdhëniet me Sarën ca ditë…”, i shkruan ndjekësi/ja.

“Sara është me hënë”, shkruan Jasmina dhe e shoqëron me një ‘emoji’ duke qeshur, dhe madje nuk ngurron që t’i bëjë tag Sarës.

Kjo e fundit e ka publikuar në InstaStory-n e saj dhe i ka dhënë një përgjigje të cilë e ka shoqëruruar me nota humori.

“Këto ditë jam me hënë të plotë”, i përgjigjet Sara me shaka, teksa i bën tag Jasminës.

Të ngjashme