Kryefjala Logo

Pra si përfundim Arjola Demiri ikën nga Portokallia…

27 Shtator, 2023 | 9:26 am

Ka dalë spoti i programit të Portokalli, i cili do të startojë në 1 tetor dhe vumë re se aktorja, Arjola Demiri nuk do të jetë këtë sezon pjesë e tij. Arjola ka zgjedhur të mos të jetë më pjesë e këtij show humoristik, ku ka qenë prej vitesh pjesë e kastit. Nuk dihet ende arsyeja e këtij largimi, por disa burime bëjne me dije se pagesa jo shumë e lartë mund të jetë një arsye që Arjola ka vendosur të largohet. Nga ana tjetër nuk dihet ende se çfarë u bë me apartamentin që Big Brother i premtoi asaj dhe familjes së saj. Aktorja deri tani nuk ka postuar foto apo video në rrjetet sociale… Megjithatë ne i urojmë Arjolës shumë suksese në karrierën e saj në vijim…

Të ngjashme