Poza seksi ne Instagram? Gazetarja shqiptare shtrihet ne mes te emisionit!

2 vite më parë

Pasditen e sotme, ne emisionin Abc e Pasdites me Ermal Peçin ka qene e ftuar gazetarja Kilda Hysenbegasi, modelja Denisa  Kulemani dhe instruktorja Alma Kulli, ku kane folur per kujdesin ndaj vetes dhe format trupore.

Nje mes pyetjeve dhe ngacmimeve te moderatorit ka qene edhe pyetja: se cfare pozash duhet te marrin vajzat me rrobabanje qe te marrin sa me shume pelqime ne Instagram. Pa komplekse Kilda ka vendosur te tregoje nje nder pozat qe ka me shume sukses. Problemi i vetem i saj ishte qe poza behej shtrire.

”Duhet te shtrihem ne fakt, por po e bej. Qendron keshtu,ngre duart lart qe te duken brinjet. Thekson prapakolpin por une jam ne kolltuk nuk e bej dot mire”- ka thene ajo duke qeshur.
“Por le ta beje Denisa meqe eshte modele”-ka thene ajo. Teksa modelja ka hezituar dhe ka thene:

”Une nuk shtrihem ne kolltuk”, ka qene nje tjeter batuta e Kildes qe ka shkaktuar te qeshura ne studio.

”Pse ku shtrihesh ti keshtu?”- ka thene ajo. Per me teper ndiqni videon.

https://youtu.be/cieCbZ8lY5s

Të ngjashme