Poza e fundit e Borës, seç na kujtoi Trixën pas daljes nga Big Brother VIP!

3 muaj më parë

Ndodh shpeshherë që personazhet e ndryshëm të frymëzohen mga njëri tjetri. Edhe pse nuk besojmë se ky është rasti.

Bora Zemani ka patur një look të pastër me flokët gërshet dhe e veshur me metalizato në mbrëmjen e kaluar të Dancing with the Stars. Por prisni pak diku e kemi parë këtë look.

E dini ku? Tek Beatrix Ramosaj, e cila ka realizuar po të njëjtin, në mbrëmjen finale të Big Brother VIP. Madje dhe pozicioni i fotos është i njëjtë. Epo na vjen keq Bora, por Trixa e bëri e para!

Të ngjashme