Kryefjala Logo

Postimi i Sabianit që na emocionoi sot të gjithëve

2 vite më parë

Këngëtari i njohur Sabiani,ka shpërndarë një video në llogarin e tij personale Instagram që na emocioni të gjithëve.

Pas këtyre ditëve ku emri i tij dhe i Ilirit është lakuar kudo për shkak të dasmës së Ilirit ku Sabi nuk mori pjesë,na vjen kjo video si për të na treguar se gjërat e rëndësishme në jetë janë diçka më shumë se ftesa e një dasme.

Sabiani duket në aeroport duke pritur vajzën e tij Kejsi me të cilën edhe brenda shtëpisë tregoi se është shumë i lidhur.

Kujtojmë se Kejsi i bëri edhe surprizë në Big Brother Vip dhe ishte shumë emocional si takim.

“Kush më erdhi mua”? Dëgjohet të thotë Sabiani në video dhe na tregoi edhe njëherë se lidhja midis babait dhe vajzës është marrëdhënia më e pastër dhe më e sinqerta ndër gjithë të tjerat.

Të ngjashme