Postimi i fundit i Xhensilës tregon shumë për ndarjen nga Besi…

6 muaj më parë

Ditët e fundit martesa e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt ka qenë në qendër të vëmendjes së mesdiave rozë dhe fansave të artistëve, por për arsyet e fabuara.Kështu, burime nga disa media kanë konfirmuar se marrëdhënia e tyre është në krizë, madje edhe që çifti është ndarë e nuk jetojnë më në të njejtën shtëpi.
Por në postimin e fundit në Instagram të disa momenteve më parë Xhensila Myrtezaj ka shkruar: “THE BIGGEST LIAR IN THE WORLD IS “ THEY SAY”. “Gënjeshtari më i madh në botë është “Ata thonë”, si për shembull: “Ata thonë që Besi dhe Xhensila janë ndarë”.

Por mesa duket këto lajme nuk qenka të vërteta…

Të ngjashme