Postimi i Einxhel ne Instagram sapo trazoi rrjetin!

11 muaj më parë

Situata mes Einxhel dhe Donaldit tashme prej ditesh nuk eshte e qete. Aq me teper pas largimit te Dagz e sigurt qe vetem shoqeri mes tyre s’do kete.

Rikujtojme se Donald e Einxhel kane patur hatermbetje nga jashte per te cilat nuk kane dashur te flasin.

Se fundmi nje faqe memesh ka bere nje foto te Einxhel me arme qe ve ne shenjester Trixen e Donaldin, por eshte fshire serish.

Ama ndjekesit e kane kapur dhe kane reaguar menjehere. Sigurisht qe kjo ka qene nje shaka ndonse edhe po ti kete ne shenjester s’ka faj!

Të ngjashme