Post BB VIP, Fifi braktis spektaklin. Debate me Arjolen, Einxhel, Semin dhe Arditin. Arbana e justifikon me gjendjen jo te mire shendetesore.

3 muaj më parë

Mbremjen e sotme jane duke u xhiruar puntatat post Big Brother VIP.

Burime per Kryefjala.com kane zbuluar qe ne studio ka plasur debati mes Fifit dhe Arjoles, Einxhelit, Semit e Arditit.

Pas kesaj Fifi ka vendosur te lere spektaklin e te largohet menjehere, ndonse Arbana eshte shprehur pas publicitetit se Fifi eshte larguar pasi nuk ka qene ne gjendje te mire shendetesore.

Fifi ka qene nje nga kolonat kryesore te BB VIP dhe nder te paktet personazhe te vertete! Luftarake, nuk duron padrejtesite dhe me zemren e mire Fifi gjithmone ka ditur te tregoje vendin e saj dhe te marre dashurine e publikut.

 

Të ngjashme