Kryefjala Logo

Poi në gjurmët e babi Ledrit (dhe se kemi fjalën për muzikën)

1 vit më parë

Është hera e disatë që Ledri Vula poston foto të Poem me topa në duar, kështu që mesa po vëmë re e vogla është e prirur drejt sporteve. Për të gjithë ata që nuk e dinë një nga pasionet e Ledri Vulës ka qenë basketbolli.

Reperi ka treguar shpeshherë nëpër intervista se nëse nuk do të ishte reper ai do të merrej me basketboll. Ledri Vuls është gjithashtu zëvendës/president i klubit të Prishtinës në basketboll.

Dhe mesa duket këtë pasion për basketbollin e ka edhe Poi vajza e tij që sapo sheh topa e tullumbace direkt rend pas tyre. Po me muzikën si i ka raportet?! Deri tani s’kemi parë gjë, por është ende e vogël…

40FF0058 6B8E 4BCD B3A8 18EF8CCDA13C

Të ngjashme