Kryefjala Logo

Po sikur Ronela?!

1 vit më parë

“Po sikur?” ka shkruar Ronela në statusin e fundit në Twitter duke nxitur menjëherë komente nga fansat, të cilët e kanë lidhur këtë deklaratë të këngëtares me pjesëmarrjen në Eurovision.

lg.php?bannerid=0&campaignid=0&zoneid=16&loc=https%3A%2F%2Frevistawho.com%2Fpo sikur ronelen ta shohim serish ne eurovision%2F&referer=https%3A%2F%2Fl.instagram“Do futesh në Festivalin e Këngës përsëri?”

lg.php?bannerid=0&campaignid=0&zoneid=37&loc=https%3A%2F%2Frevistawho.com%2Fpo sikur ronelen ta shohim serish ne eurovision%2F&referer=https%3A%2F%2Fl.instagram“Mbretëresha do marrë pjesë në Festivalin e Këngës, do të shkëlqejë dhe do të fitojë përsëri. Dhe kësaj here do të fitojë edhe Eurovisionin.”
“Do marrësh pjesë në FIK dhe do të fitosh përsëri”, janë disa nga komentet.

Ndonëse këngëtarja e këngës “Sekret” Ronela Hajati nuk u është përgjigjur komenteve të fansave ato kanë qenë të shumta. Ndërsa sa i përket këngëve të reja më 1 korrik Ronela do të publikojë këngën e parë në gjuhën italiane me titull “Caramel”.

6EF026F6 936E 41E2 9077 E3B7316D4C6E

Të ngjashme