Kryefjala Logo

Po shkrihen “akullnajat” mes Ritës dhe Duas…

16 Dhjetor, 2022 | 1:19 pm

Dihet tashmë botërisht që mes Rita Orës dhe Dua Lipës nuk ka një marrëdhënie të mirë, por kjo nuk do të thotë që edhe motra e Ritës ta ketë.Elena Ora motra dhe njëkohësisht edhe menaxherja e artistes me origjinë shqiptare së fundmi ka pozuar krah Dua Lipës duke e cilësuar si mbretëreshën e muzikës.“Mbretëresha ime e bukur shqiptare, kaq krenare me ne, ne e drejtojmë botën”, ka shkruar Elena Ora në mbishkrimin e një fotoje ku është krah Dua Lipës.

76DC2CDA 0325 4618 8856 71ADE354191E

Mosmarrëveshja mes Dua Lipës dhe Rita Orës ka nisur kur në fillimet e saj Dua i ka kërkuar ndihmë Elena Orës, për ta ndihmuar në rrugën drejt muzikës. Asokohe Elena se ka ndihmuar Duan, ndërsa sot e quan mbretëreshë. Ehhh si është jeta!

Të ngjashme