Po Fifi,çfare mendon per lidhjen Donald-Beatrix?

8 muaj më parë

Deri pak ore me pare Fifi ishte nder te vetmet qe kishte mbetur pa komentuar lidhjen qe theu rekorde duke ja kaluar dhe telenovelave Turke “Donald-Beatrix”

Por ne nje bashkebisedim me ndjekesit e saj,Fifi nuk mund ti shpetonte pyetjes se cfare mendonte dhe kjo e fundit zgjodhi te pergjigjej keshtu:

 

Të ngjashme