Kryefjala Logo

PM pa doreza, zbulon çfarë nuk i pëlqen aspak tek Sarah!

13 Shtator, 2022 | 5:28 pm

Sarah Berisha dhe PM kanë udhëtuar së bashku për pushime, ndonse nuk u kanë shpëtuar pyetjeve të ndjeksëve të tyre. Nisur nga kjo, Sarah ka bërë një pyetësor ku përgjigjet PM.

Një ndjekës e ka pyetur PM se çfarë nuk i pëlqen tek Sarah dhe ai nuk ka ngurruar të tregojë. “Nuk më pëlqejnë shumë gjëra, por njëra që s’më pëlqen më shumë është që kur Sarah, kur duam të bëjëm diçka edhe Sarah është kundër, nuk bëhet. Sarah do të bëjë diçka që ne nuk na bëhet, ajo ia nis të qajë.

Bën një fytyrë kështu, tkurret. Dhe ne duhet ta bëjmë. Ose na thirr policinë na thirr zjarrfikësen”- thotë PM duke qeshur.

BC4A0848 6235 4824 A9A9 A9C01F2125E7

Të ngjashme