Kryefjala Logo

Plot 9 vite me Shkëlzen Berishën, Armina Mevlani zbulon sekretin!

1 vit më parë

Armina Mevlani nuk ngurron të flasë për marrëdhënien e saj me Shkëlzenin sa herë e pyesin për të. Nëpërmjet një postimi në Insta story teksa ka bërë “ask” me ndjekësit, Armina nuk ka treguar se kanë 9 vite bashkë.

Por sigurisht që ka disa karakteristika të cilat e kanë bërë për vete Arminën e cila vazhdon të jetë në një marrëdhënie të konsoliduar.

“Është shumë me këmbë në tokë, është xhentil me kulturë, i dashur, i ndjeshëm njëlloj si unë për njerëzit e kafshët”- ka treguar Armina. Ja pra e zbuloi dhe sekretin e afatgjatësisë së marrëdhënies.

65928277 37F1 4C02 9400 AD42DF0A8E52

Të ngjashme