Kryefjala Logo

Plot 33 vite më vonë, aktori protagonist i filmit “Një i vetëm në shtëpi” nderohet me një yll ne Bulevardin e famës në Hollywood

3 Dhjetor, 2023 | 1:01 pm

Kanë kaluar tre dekada, duke u shpallur filmi ikonë i Krishtlindjeve dhe sërish vëmendja u rikthye tek “Një i vetëm në shtëpi”.

Aktori Macaulay Culkin mori një yll në Hollywood Walk of Fame për filmin Home Alone

Filmi ka qenë tashmë një film kult i të gjithë brezave për dekada, veçanërisht gjatë kësaj periudhe Krishtlindjesh.

Në festë nuk mund të mungonte edhe Catherine O’Hara, e cila në film luante nënën e Macaulay. Ribashkimi ishte vërtetë prekës.

Për fansat e filmit ka qenë e pamundur t’i mbanin lotët, teksa shihje sërish bashkë aktorët aq të dashur. Ishte një moment i bukur dhe menjëherë pati një efekt nostalgjik dhe prekës.

Foto nga Fanpage.it

8d43ec92 358b 4059 8b8c 14913dde5154

Të ngjashme