Kryefjala Logo

Plasin akuzat në “Per’puthen”:”Kanë kryer marrëdhënie jashtë kamerave!”

29 Dhjetor, 2023 | 11:22 am

Ky vit nuk do mbyllet pa debate në “Per’puthen” ku akuzat kanë fluturuar midis vajzave.

Së fundmi Albina e ka akuzuar Albën se ka kryer marrëdhënie jashta kamerave me Endin, pasi sipas saj ajo ka një pëlqim për djalin.

Konkurentja i ka hedhur poshtë këto akuza duke thënë që nuk ka një pëlqim dhe nuk ndjen asgjë për Endin sepse ka një simpati për Vedatin.

Pjesë nga debati

lg.php?bannerid=0&campaignid=0&zoneid=1020&loc=http%3A%2F%2Fwww.panorama.com.al%2Fpanoramaplus%2Fkane kryer marredhenie jashte kamerave plas keq ne perputhen konkurentja akuzon vajzen ja cfare ndodhi%2F%3Ffbclid%3DPAAabIPbhXF1hNG1a3v6E5tLT67cn0Q6eB6pAAcSuN4xuHL m8HKI1wzclRGo aem AW0 0J2Yafkq7c

Alba: Ti merresh me mua jo unë me ty. Unë ndihem e ofenduar, kam dhënë pëlqim për Vedatin, dhe smund të ndjej diçka për Endin.

Albina: E ke pëlqimin të dhunshëm për Endin. Ti flet broçkulla. Unë dyshoj që ka pasur marrëdhënie me Endin, po nuk tregon. Dhe gjatë gjithë kësaj kohë është në agresivitet, ndoshta ai nuk i nënshtrohet, kanë një marrëdhënie të konsoliduar jashtë kamerave.

Endi: S’ka shanse.

Alba: Nuk ka tension seksual sepse nuk do shprehja pëlqim për Vedatin.

Endi: Nuk është goce e keqe mendoj. Një ditë nuk i them mirëmëngjesi se mund të zihemi kot, më erdhi tek pasqyra dhe më tha s’thua dot mirëmëngjesi ti? Kur i fola më vonë i thashë, ik mos më fol më, është injoruese dhe ofenduese. Nuk kam simpati por për respekt i fola.

Të ngjashme