Kryefjala Logo

Plas sherri në BB VK, mbyllet transmetimi për 1 orë

3 muaj më parë

Big Brother Kosova duket se ka dalë jashtë parashikimeve me tensionet e ndodhura.

Në faqen zyrtare të formatit në Instagram por edhe kudo në rrjet po qarkullojnë komente se Ganiu ka goditur me gotë Bleron dhe produksioni ka ndërprerë pamjet në kanalet e transmetimit live për disa orë, duke mos dhënë asnjë shpjegim.

Disa prej komentuesve kritikojnë produksionin e formatit për mos transparencë, ndonse ende nuk dihet çfarë vërtetë ka ndodhur!

F2FD8E77 A0CE 4E1D A10B 71AEEE8B444F 58900AE8 05F3 4DF7 B06C ABE94FFD68D2

Të ngjashme