Thursday, October 28, 2021

Latest Posts

Plas sherri mes Locos dhe Arjanit, shkak behet Antonela!

Loco dhe Arjan Konomi kane qene ne nje situate te nxehte me njeri tjetrin. Prej kohesh ata debatojne dhe zihen per tema nga me te ndryshmet.

Loco gjithmone i permend faktin qe Arjani hedh balte mbi figurat e tyre. Diten e sotme ka plasur serish sherri. Shkak ishte pikerisht Antonela sepse Loco i kishte hedhur disa kunja nepermjet nje foto ne Instagram ku tregonte se “Antonela ka lakun ne gryke” tani qe Atdheu i zbuloi puthjen.

Antonela ka filluar duke qare dhe Arjani ka thene se Loco urren femrat pasi te gjitha i ka ofenduar

Gjithashtu ka thene se eshte gjest aspak i hijshem dhe Loco duhet te perjashtohet nga emisioni, duke mos i lene mundesi atij te flase.

Ne kete moment ka qene Atdheu qe ashtu sic zbuloi Kryefjala.com eshte larguar nga emisioni.

Antonela me pas eshte shprehur se ju çorri masken te gjitheve nderkohe qe Loco i thote se nuk do e mbyll gojen fare kur flet ajo.

Latest Posts

Don't Miss