Plas sherri mes Arjoles, Arditit dhe Xheisares ne studio, dalin pamjet e patransmetuara

3 muaj më parë

Mbremjen e djeshme gjate diskutimeve ne Fun Club ka plasur nje sherr mes Arditit, Arjoles dhe Xheisares. Duket qe sherri eshte krijuar per Donaldin por nuk kuptohet qarte se cfare thuhet.

Video e sherrit eshte publikuar nga Arditi ne Instagram ndonse nuk eshte transmetuar be ekran.

“As pak nuk bie ne sy kur je servile e Donaldit”- shkruhet ne te.

 

Të ngjashme