Friday, January 21, 2022

Latest Posts

Plas mes Flori Mumajesit dhe gazetarit shqiptar, shkak behet Fifi

Situata e djeshme e Fifit vazhdon te komentohet ende ne rrjet. E sigurisht qe kane reaguar shume njerez te njohur ose jo.
Nje nder ta ka qene edhe gazetari Flavio Qarri i cili ka bere nje postim ne story ku shkruan:

“Flor Mumajesi vetem u perfol per lidhje me Fifin e ka 3 vite qe nuk mbledh veten!”

Kaq ka mjaftuar qe te ndizen shkendijat e sherrit dhe Flori ka reaguar nepermjet postimeve ne Insta Story!

”Nardi do thoshte: puseta pa kapak qelb! Une kur isha femije flija shume vone maksimumi ne oren 9”

Nuk e dime c’ka dashur te thote autori me kete ama beni gati kokoshkat lufta filloi!

Latest Posts

Don't Miss