Plas keq mes dy konkurrenteve ne Perputhen: Ti kelysh, mos bej mimika kur flas une!

2 vite më parë

Përputhen sot ka nisur me sharje dhe tone të larta zëri. Mes Argjendit dhe Julit ka patur një debat shumë të fortë pasi e ka ofenduar në puntatën e shkuar.

Argjendi tejet i revoltuar ka shpërthyer duke e paralajmëruar që të mos shprehet më kurrë në atë mënyrë pasi nuk do ta tolerojë më.

Ti nuk ke ardhur këtu për djemtë, ke ardh për vajzat. Mbyll  gojën dhe mos të dëgjoj më të përsërish ato fjalë apo ato mimika që ke bërë pas shpine. Kysh hera e pare dhe e fundit qe ti ben mimika”- është shprehur Argjendi.

Ndërkohë Juli i kundërpërgjigjet duke thënë se do ta bëjë sërish pasi sipas tij është aktor dhe do t’i çjerrë maskën.

“Je shumë i shpifur, më duket si mall kinez, dita-ditës po aktron”, ka thënë Juli.

Të ngjashme