Antonela e akuzoi se e shau serbisht, Big Mama largohet e revoltuar nga BB VIP: S’lepi aty ku peshty!

8 muaj më parë

Gjate javes Big Mama ka patur probleme me Antonelen e teksa kane qene duke diskutuar sot Antonela ka thene se Bigu e ka share serbisht.

Kaq ka mjaftuar qe Bigu te cohet nga kolltuku e ka kerkuar te largohet nga shtepia. Teksa ka shkuar ne dhome te rrefimit ku ka thene se nuk mund te futet nje femer e felliqur, nje pacaver. Une kam 20 vite artiste s’mund te ulem me ate.

Ndonse Arbana i ka kerkuar qe te qetesohet dhe qe te mos dale nga shtepia.

“Antonela te dukem une ty, kur une them dua te dal do dal nuk lepi aty ku peshty!”- ka thene ajo

Me tej ka thene shume e vendosur se do te dale nga shtepia!

Të ngjashme