Kryefjala Logo

Plas ironia dhe kunjat midis Valbonës dhe Oltës në DWTS

3 muaj më parë

Veç historive dhe surprizave në spektaklin e  ‘DWTS’ nuk kanë munguar as ironitë e këtë herë po flasim për panelin e jurisë. Teksa Olta po jepte komentet e saj për performancën e Arnitës, Valbonës i tërheq vëmendjen një detaj nga komenti i saj dhe nuk denjoi ta ndërpriste.

Pjesë nga biseda:

Olta: Ti Arnita sot më vërtetove që je një koktejl i çuditshëm karakterial nuk do të besoja kurrë që data më e rëndësishme për ty ishte kurorëzimi si bukuroshe sepse je natyrë shumë filozofike dhe këtë natyrë ma solle edhe në ‘Rumba’.

Valbona: Olta ke ndonjë gjë me bukuroshet ti?

Olta: Absolutisht jo se jam edhe vetë bukuroshe Bona nuk e di nëse e ke vënë re.

Të ngjashme