Kryefjala Logo

Plas debati mes Dalina Buzit dhe Valbona Selimllarit!

14 Tetor, 2022 | 10:03 pm

Mbrëmjen e sotme në “Dancing with the Stars”, teksa ka kërcyer aktori Gent Haziri, juria ka dhënë verdiktin. Ku sigurisht fjalët nuk ishin shumë të pëlqyeshme.

Teksa Dalina ka thënë se nuk e ka kuptuar kërcimin, ka qenë Valbona ajo që e ka zbutur duke thënë se ndoshta nuk ishte zhaneri që i përshtatej. Por kaq ka mjaftuar që të plasë debati mes Dalinës dhe Valbonës.

Teksa Dalina u shpreh me tone të larta se ky nuk është një justifikim për të gjithë. Ndonse Genti ka zbutur situaten duke thënë: Mos u zini për mua!

Të ngjashme