Kryefjala Logo

Planet e Kejsi Tolës sapo na i zbuloi Olta Boka

5 Maj, 2022 | 4:54 pm

Kejsi Tola dhe Olta Boka janë dy nga mikeshat më të ngushta të showbizit. Të dyja këngëtaret kanë rrugëtuar thuajse njësoj në karrierat e tyre madje edhe në Eurovision.

Fillimisht emocionet e skenës se madhe të Eurovisionit i provoi Olta me këngën “Zemrën lamë peng” dhe një vit më pas Kejsi me këngën “ Carry me in your dreams”. Por në një pyetësor që ka realizuar në Instagram Olta Boka ka zbuluar disa nga planet e Kejsi Tolës.

B5ECC34E 721B 4E82 849D 0F35BA227DE5

Nëse dikur (ashtu sic dhe e përmendëm më lart) karrierat e dy artisteve ishin shumë të ngjashme tani gjërat kanë ndryshuar. Olta i është përkushtuar më shumë familjes dhe vajzës së saj Gaia, ndërsa sa i takon muzikës ajo është një nga mentoret e programit “Gjeniu i Vogël”.

D8594517 23C5 4E63 80ED 6C630AC0A33E

Ndërsa sa i takon Kejsi Tolës ajo është duke shëtitur momentalisht në shumë vende të botës, duke bërë muzikë por edhe foto shumë të bukura. Kejsi duket se e ka kthyer Instagramin në një blog interesant “streetstyle”.

864B3149 BE04 405E 8A5F 460674D978EA 71C6F9AD C440 4D84 A5ED 6703C082D9CD

 

 

 

Të ngjashme