Plaçkitet shtepia e futbollistit te Kombetares Shqiptare, i vidhen 70.000 €!

2 vite më parë


Rey Manaj eshte nje nder futbollistet shqiptar me ne ze te momentit. Momentalisht ai eshte duke luajtur me skuadren e Barcelones dhe me Kombetaren e Shqiperise por jeton ne Spanje.

Talentit shqiptar ka ndodhur nje ngjarje e pazakonte. Miku i tij Xhani Demika nepermjet nje postimi ne Insta Story ka dhene lajmin se Manajt i eshte placiktuar shtepia.

”Sapo mora vesh nje lajm shume te shemtuar. Rey Manaj i eshte thy shtepi ne Spanje. Nje gjest shume i ulet shpresoj vella te gjendet sa me shpejt pasi vlera nuk eshte e vogel. 3 ora super te shtrenjta dhe 70.000€ te vjedhura. Boo uroj te gjenden sa me shpejt vella”- ka shkruajtur ai.


Deri me tani vete Rey nuk ka bere nje koment ne lidhje me kete ceshtje, gjithesesi i mbetet policise spanjolle ne dore qe te zbardhe ngjarjen.

Të ngjashme