Kryefjala Logo

Pikërisht sot Donaldi e gjeti të bëj shaka me Borën… Shikoni ç’ka bërë dhe do qeshni me lot

8 Tetor, 2022 | 12:47 am

Donald Veshaj ka qenë sot një nga suportuesit numër “një” të partneres së tij Bora Zemani. Ai ka qëndruar në prapskena gjatë gjithë kohës si mbështetësi kryesor i Borës, e cila me siguri e ka përjetuar me emocion këtë natë të parë të “Dancing with the Stars”.

Donaldi e ka quajtur “yll”, e ka bërë për të qeshur dhe në fund ka bërë edhe një foto fiks si Bora të cilën e ka postuar vetëm pak minuta më parë në rrjetet sociale.

2D3C9506 B549 4C4C AA5F 2277381D1F4F F4A41F30 940B 46E1 8DE7 66DA62B1CB56

Kot nuk thonë gjeni një të dashur që ju bën për të qeshur sepse nuk do të ndaheni kurrë prej tij. Dhe ja provat…

Të ngjashme